دوره زبان فرانسه به روش CLC

مکالمه 6 ماهه فرانسه ( بدون کتاب )

CLC

روشی ابداعی و تلفیقی از تمامی روشهای آموزشی بر پایه مکالمه می باشد . تمامی دوره 52 جلسه می باشد که به 4 بخش 13 جلسه ای تقسیم شده است و 6 ماه به طول می انجامد که تنها هفته ای 2 جلسه حضور در کلاس را می طلبد . در این روش بدون استفاده از کتاب ، خودکار و دفتر و تنها بر اساس شیوه های دیداری ، شنیداری ، گفتاری و تصویر سازی ذهنی حتی در تدریس گرامر ، توانایی های شنیداری و گفتاری تقویت می شود .

با شرکت در این کلاس ها که در محیطی هوشمند ، پربار و مفرح ، بدون هیچگونه فعالیتهای نوشتاری و مطابق با زمان فراغت زبان آموزان می باشد. دانش زبانی آنها مخصوصأ مکالمه تقویت می شود .


CLC  مناسب برای تمامی سنین و سطوح می باشد و از سطوح پایه یا بالاتر می توانند در این کلاسها شرکت کنند و یا حتی عزیزانی که در کلاسهای عادی و با کتاب و ... زبان آموخته اند برای تقویت مهارت گفتاری و شنیداری خویش نیز به این کلاسها دعوت می شوند تا تفاوتها را احساس  کنند پس از پایان هر کلاس زبان آموز CD صوتی به همراه فایل Word جملات و کلمات آموزش ئائه شده در همان جلسه را دریافت می کند که می بایست در منزل گوش فرا داده و با صدای بلند تکرار کند .


+CLC

زبان آموزانی که دوره CLC را با موفقیت به پایان رسانیده اند می توانند به دلخواه با شرکت در یک دوره 24 جلسه ای 3 ماهه و تنها با هفته ای 2 جلسه 5/1 ساعته حضور در کلاس مهارت های خواندن (Reading) و نوشتن (Writing) خویش را تقویت نمایید. لازم به ذکر است زبان آموزانی که دوره CLC  را به پایان رسانیده و از مهارت های گفتاری و شنیداری بالایی برخوردار باشند می توانند در این کلاس ها شرکت نمایید .               

ثبت نام آنلاین