دوره زبان ترکی استانبولی CLC

آموزش زبان ترکی استانبولی به روش CLC

 

روشی ابداعی و تلفیقی از تمامی روشهای آموزشی بر پایه مکالمه می باشد. تمامی دوره 52 جلسه می باشد که به 4 بخش 13 جلسه ای  تقسیم شده است و 6 ماه به طول می انجامد که تنها هفته ای 2 جلسه حضور در کلاس را می طلبد . در این روش بدون استفاده از کتاب ، خودکار و دفتر و تنها بر اساس شیوه های دیداری ، شنیداری ، گفتاری و تصویر سازی ذهنی حتی در تدریس گرامر ، توانایی های شنیداری و گفتاری تقویت می شود .

با شرکت در این کلاس ها که در محیطی هوشمند ، پربار و مفرح ، بدون هیچگونه فعالیتهای نوشتاری و مطابق با زمان فراغت زبان آموزان می باشد ، دانش زبانی آنها مخصوصأ مکالمه تقویت می شود .


CLC  مناسب برای تمامی سنین و سطوح می باشد و از سطوح پایه یا بالاتر می توانند در این کلاسها شرکت کنند و یا حتی عزیزانی که در کلاسهای عادی و با کتاب و ... زبان آموخته اند برای تقویت مهارت گفتاری و شنیداری خویش نیز به این کلاسها دعوت می شوند تا تفاوتها به این کلاسها دعوت می شوند تا تفاوتها را احساس می کنند پس از پایان هر کلاس زبان آموز CD صوتی به همراه فایل Word جملات و کلمات آموزش داده شده در همان جلسه را دریافت می کند که می بایست در منزل گوش فرا داده و با صدای بلند تکرار کند.

ثبت نام آنلاین