دوره فشرده زبان انگلیسی

دوره فشرده IELTS

این دوره شامل یک دوره فشرده 6 جلسه ای برای هر مهارت (Skill) می باشد که مجموعأ شامل 24 جلسه می شود و در این جلسات زبان آموزانی که با حداقل دانش زبانی Intermediateشرکت کرده اند تمامی مهارت ها ( Listening , Speaking , Reading , Writing ) را آموخته و در کلاس و منزل تمرین می کنند و در هر دوره 2 بار امتحان آزمایشی (MOCK)گرفته می شود که هر دوره تقریبا 2 ماه یه طول می انجامد.
واژه IELTS کوتاه شده کلمات International English Language Testing System به معنای ( سیستم بین المللی تست زبان انگلیس ) است . آیلتس یک آزمون انگلیس بریتانیایی میباشد (British English) و سوالات مربوط به بخش شنیداری (Listening)  به لهجه انگلیسی (British Accent ) می باشد. نمره هر مهارت در آزمون IELTSاز 9 محاسبه میگردد و میامگین نمره های گرفته شده می بایست بین 5 تا 9 باشد تا مورد قبول اداره مهاجرت و یا دانشگاه های خارج از کشور به منظور اخذ اقامت و یا پذیزش باشد .

 

TOEFL

واژه TOEFL کوتاه شده مجموعه کلمات Test Of English As a Foreign Language  به معنی آزمون زبان انگلیس برای غیر انگلیسی زبان هاست ، شرکت در این آزمون و کسب نمره مشخصی از آن یکی از پیش شرط های ضروری ورود دانشجویان به موسسات آموزشی و دانشگاهی کشور های انگلیس زبان است .
تافل یک آزمون انگلیس آمریکایی است به طوریکه سوالات مربوط به بخش شنیداری به لهجه آمریکایی است ، در حال حاضر سازمان سنجش آموزش کشور مجری برگزاری آزمون تافل در داخل ایران می باشد .

 

انواع TOEFL

روش قلم و کاغذ (PBT)

روش کامپیوتری (CBT)

روش اینترنتی (IBT)

نمره آزمون در روش قلم و کاغذ از 300 تا 677 ، در روش کامپیوتری از 40 تا 300 و در روش اینترنتی از 120 محاسبه می شود. برای اطلاعات بیشتر در خصوص آزمون تافل می توانید به سایت www.toefl.org رجوع نمایید.

 

دوره فوق فشرده تضمینی

کلاسهای 1.5 ماهه ، 60 جلسه ، هفتهای 5 روز (شنبه تا چهارشنبه) روزی 2 جلسه ( مجموعأ 3 ساعت )

این کلاس ها مخصوص عزیزانی می باشد که می خواهند در مدت زمان کوتاهی آموزش ببینند و دوره زبان عمومی را فرا بگیرند و پس از گذراندن دوره کوتاهی در امتحانات IELTS شرکت نمایند ( این کلاس ها 4 مهارت شنیداری ، گفتاری ، خواندن و نوشتن تاکید دارد ).دوره فشرده تضمینی 3 ماهه

کلاسهای 3 ماهه ، 60 جلسه ، هفته ای 3 روز ( زوج یا فرد ) روزی 2 جلسه ( مجموعأ 3 ساعت )

این کلاس ها نیز همانند دوزه های 1.5و 3 ماهه بر پایه آموزش سریع و کار بر روی 4 مهارت ( شنیداری ، گفتاری ، خواندن و نوشتن ) تاکید دارد و زبان آموزان با تقویت دوره عمومی خویش و پس از آن شرکت در دوزه کوتاهی می توانند در امتحانات IELTS شرکت نمایند.

 

گواهینامه


زبان آموزان عزیز می توانند پس از پایان هر دوره از مرکز زبان 135 گواهینامه پایان دوره دریافت نمایند .

بر طبق هماهنگی انجام شده مرکز زبان 135 با مرکز برگزار کننده آزمون های رسمی و آزمایشگاهی دانشگاه کمبریج انگلستان زبان آموزان عزیز می توانند پس از ثبت نام و گذراندن دوره های مختلف در تمامی سنین در آزمون های CPE , CAE , FCE , PET , KET , YLE  تحت نظارت مستقیم دانشگاه کمبریج و ارائه کارنامه معتبر شرکت نمایند .

ثبت نام آنلاین