دوره های تخصصی زبان انگلیسی

F.C.E

این دوره شامل 4 ترم 16 جلسه ای می باشد و زبان آموزان این مرکز می توانند پس از اتمام دوره Upper Intermediate در این دوره ثبت نام کنند .

 

C.A.E

این دوره شامل 4 ترم 17 جلسه ای می باشد و زبان آموزان این مرکز می توانند پس از اتمام دوره F.C.E  در این دوره ثبت نام کنند .

 

TTC : Teachers’ Training Course

یک دوره 12 جلسه ای می باشد که فارغ التحصیلان زبان انگلیسی که تمایل به آغاز کار بعنوان استاد را دارند در این دوره شرکت می کنند و در پایان دوره آنهایی که از حد النحساب نمره 100 به نمره 80 یا بالاتر دست یابند ، مدرک T.T.C  را دریافت می نمایند و در صورت نیاز موسسه ، از آن عزیزان دعوت به همکاری می گردد .

 

Movies & Songs ( فیلم و آهنگ )

شامل 3 دوره 16 جلسه ای می باشد و با استفاده از فیلم ها و آهنگ های مجاز به همراه متن آنها و با پرسش و پاسخ و تحقیق باعث ارتقاء دانش عزیزان در این مقطع می شود که البته زبان آموز با حداقل دانش Intermediate   می تواند در این کلاسها شرکت نماید .

 

News ( اخبار )

در 2 دوره 16 جلسه ای می باشد و با استفاده از متون فیلم و روزنامه های خبری ، دانش اجتماعی – فرهنگی اقتصادی – سیاسی ، دانش زبان آموز ارتقاء می یابد و البته می توانند با حداقل دانش Intermediate   در این کلاس ها شرکت نمایند.

 

Translation ( ترجمه )

شامل 3 دوره 16 جلسه ای می باشد که فنون ترجمه در این دوره ها آموخته می شود و در آخر ، امتحانی بصورت تحقیق از زبان آموزان گرفته می شود.

دوره شامل 3 بخش می باشد : 1- ترجمه متون فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی 2- ترجمه متون اقتصادی و سیاسی 3- ترجمه متون ادبی و هنری

 

Business ( بازرگانی )  

شامل 3 سطح Upper Intermediate   و  Intermediate  و   Pre Intermediate  می باشد که هر سطح به 4 بخش تقسیم می شود و عزیزان با حداقل دانش  Pre Intermediate  در زبان عمومی می توانند در این کلاس های شرکت نمایند .

 

 

ثبت نام آنلاین